Zabawna komedia romantyczna

Co kupić kobiecie na prezent? Wielu mężczyzn zastanawia się nad odpowiedzią na takie pytanie

Co kupić kobiecie na prezent? Wielu mężczyzn zastanawia się nad odpowiedzią na takie pytanie. Tak, kobiety kochają kwiaty. Jaki można jednak mieć inny pomysł na prezent. Nie zapominajmy, że kwiaty to takie uzupełnienie. Sam prezent powinien być zupełnie czymś innym. Zawsze panowie starają się wymyślić jakieś cudaczne rzeczy, a przecież odpowiedź jest bardzo prosta. Jeżeli kobieta lubi czytać książki, to dlaczego nie kupić jej jakiegoś fajnego dzieła? Czytelniczki chętnie powitają nową książkę, dzięki czemu zawsze będą mogły spędzić wolny czas w miłym towarzystwie. Dobrym pomysłem jest propozycja pochodząca od Sariny Bowen i Elle Kennedy “Dobry chłopak. Hokeiści. Tom 1“.

Cele do zrealizowania

Autorki przedstawiają nam wspaniała komedie romantyczną, która w dużej mierze kręci się dookoła weselnych tematów. Jednak chyba żadna kobieta nie chciałaby, żeby podczas jej wesela doszło do tylu pomyłek, które nie jedną osobę mogłyby doprowadzić do zawału serca. Ale zacznijmy od początku. Oto Jess – młoda kobieta, która przez swoich najbliższych postrzegana jest jako ofiara losu. Ma wspaniałego brata, któremu aktualnie musi zorganizować ślub oraz wesele. Wyzwanie jest tym cięższe, że na zabawie będzie gościć zespół hokeistów. Znajduje się wśród nich Blake Riley który już jakiś czas temu namieszał w głowie Jess. Ona jednak nie dała mu się tak łatwo. Jednak ponowne spotkanie z tym przystojnym chłopakiem, który ma wiecznie dobry humor doprowadza do przerażenia dziewczynę. Seksowny, przystojny i bardzo gorący tak łatwo nie wyszedł z jej pamięci. Czy ich spotkanie będzie łatwe?

On i ona


Blake również nie zapomniał o Jess, która podbiła jego serce swoją upartością i zadziornością. Jak żadna inna, tak Jess na długo zapadła mu w pamięci. Blake chce udowodnić dziewczynie, że jest poważnie myślącym o życiu facetem, który będzie ją kochał. Sam jednak nie wie jak to zrobić. Okazuje się, że po zakończeniu wesela on i ona zamieszkują w jednym miasteczku i bardzo często na siebie wpadają. Czy takie spotkania doprowadzą jednak do czegoś poważniejszego? Czy Blake udowodni, że oprócz hokeja ma w głowie coś jeszcze? Czy Jess dostrzeże w nim kogoś więcej? Kogoś, kto mógłby stanąć na zawsze przy jej boku i być jej życiową podporą? Autorki stworzyły nowy cykl powieści o hokeistach, który otwiera “Dobry chłopak. Hokeiści. Tom 1“. Wiele kobiet śmiało mówi, że jeszcze nie miało do czynienia z tak zabawną komedią romantyczną do czynienia, która tak podbiła by ich serca. Pomyłki, wyznania miłosne, cele do zrealizowania i uparte serca – chyba nie można znaleźć lepszego przepisu na sukces książki.
Book obraz autorstwa freepik – www.freepik.com